بدون شرح . فرازی از سخنان مقام معظم رهبری در باب مبارزه با فساد

بایستید به شما حمله خواهد کرد.

همچنین در این راه مسئولان و گروه‎های اجتماعی و دانشجویی با غول بی‏‎شاخ و دمی طرف هستند که از فرطِ حرام‏‎خواری و مکیدنِ بیت‏‎المالِ مسلمین، به یک دیوِ ترسناک تبدیل شده است و از سوی دیگر با افرادی مواجهند که به نام تقوا و خیرخواهی، اشعری‎‏مآبانه، پیاده نظام مفسدین می‏‎شوند و به دلایل واهی توجیه‏‎گر امر فساد هستند. ایجاد حریم‏‎های بی‏جا و شأن‏‎های مقدس به افرادی که خواسته یا ناخواسته در فساد شریک بوده‎اند، بدترین نوع دفاع از نظام است.

با آغاز مبارزه جدی با فساد اقتصادی و مالی یقینا زمزمه‏‎ها و به تدریج فریادها و نعره‏‎هایِ مخالفت با آن بلند خواهد شد. این مخالفت‎ها عمدتا از سوی کسانی خواهد بود که از این اقدام بزرگ متضرر می‎‏شوند و طبیعی است ساده‎دلانی که از القاءات آنان تاثیر پذیرفته‎‏اند با آنان هم‎‏صدا شوند. این مخالفت‎‏ها نباید در عزم راسخ شما تردید بیفکند.

گروه دیگر که در این مسیر سدِّ راه مبارزه هستند یا لااقل کمکی به ریشه‎‏کن کردن آن نمی‎‏کنند، سکوت‏‎کنندگانی هستند که در بین مسئولین و روحانیون بلندپایه و شخصیت‏‎های سیاسی به وفور یافت می‎‏شوند که باید به آنها آموخت، در ظلم نه تنها ظالم، بلکه مظلوم و کسانی که در برابر ظلم سکوت کرده‏‎اند، هرسه به اشدِّ مجازات در پیشگاه الهی خواهند رسید.

به مسئولان خیرخواه بیاموزید که تسامح در مبارزه با فساد به نوعی هم دستی با فاسدان و مفسدان است . اعتماد عمومی به دستگاه‏‎ها، در برخوردِ با مجرم و متخلف با قاطعیت و عدم تزلزل، خود را نشان می‏‎دهد.

/ 11 نظر / 81 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین

آقای رجبی به نظر من دارید خودتونو اذیت میکنید چرا که من بعید میدونم با این به قول خودتان ویژه خواریها برخورد کنند. اگه ارگانهای نظارتی مثل قوه قضائیه تو کشور ما به وظیفه خودشون درست عمل میکردند که وضع فساد توی ادارات دولتی اینجوری نبود. همین حرفهای رهبر عزیزمون هم نشونه اونه که اراده ای برای برخورد با تخلف نیست چرا که اگر بود که ایشون مجبور نبود اینجوری بی پرده در انظار مردم با مسئولین صحبت کنند. به هر حال شما نزد خدا ماجورید ولی با این بلوایی که بعضی حرامخوارها توی این چند روز به پا کردند خودتون آسیب می بینید.

زهرا

لبیک یا خامنه ای. ممنون از مطالب. خداوند یاریتان.

نوب

شما خومدتان نان به نرخ روزترین نفر و فاسدترینید. آب پیدا نمی کنید تا آبا بازی کنید. چه جوری رئیس شدید؟ چه جوری برکنارشدید؟ چقدر پول گرفتید؟ چقدر پاداش گرفته اید؟ چه جوری نماینده شدید؟ چه کسانی شما را نماینده کردند؟ حکم چه کسانی را بدون مدرک و تجربه تایید کرده اید و چه کسانی را نه؟ با چه کسانی خصومت دارید؟ همه را ما می دانیم خواستید خواهیم گفت.

أمير

مي خواي يه پيش بيني برات بكنم . اون بالايي ها يا از جاشون تكون نمي خورن يا پيشرفت هم ميكنند آخه من شيوه رفتارشون وو مي شناسم .وقتي يكي مدير عامل بشه نوكرم چاكرم مي كنند و راحت آدم فروشي مي كنند ولي تا يكي جديد از راه برسه سريعا رنگ عوض مي كنند و بهش مي گن شماروخدا رسوند من هرقدر به مدير عامل قبلي مي خواستم بگم كارت اشتباهه جبهه مي گرفت و با من خوب نبود و از اين حرفها .خلاصه اين آفتاب پرستهاي مزور از جاشون تكون نمي خورن.

رهگذر

آقا یا خانم نوب! عصبانی میشی اول یکمی اب بخور بعد کامنت بذار انقدر غلط غولوط ننویسی همه رو جانم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محفوظ

جناب اقاي رجبي وقتي اولين متن بيانات اقاروخواندم يه سوال توذهنم إيجاد شد،الان شما درمقابل نعره وحشتناك اقايون وايستادي يافراركردي؟

محفوظ

وافوض امري الي الله ان الله بصيراًبالعباد ,بعيدميدونم اين قوم خودرابخواب زده ازخواب بيدارشوند،اقامصطفى نميدونم تاكجاهارفتي ولي ماكه تا معاونت ...و سازمان ...و خيلي جاهاي ديگه رفتيم ديدم اقاي مديرعامل گذشته با دادن پست ومقام به خويشاوندان تمام ارگانهاي نظارتي را به تسخيرخوددراورده است،

مطلع

چند روزه که جلسات محرمانه ای توی دفتر معاون زیربنایی برگزار میشه. توی این جلسات دو نفر از مشاورین حقوقی و قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک حضور دارند و از شرکت ما هم معاون منابع انسانی و مدیران اون و مدیر حقوقی و بعضی مدیران معاون پشتیبانی. شایعه شده برای تهیه جواب سازمان بازرسی و توجیه تخلفات و برای پیچوندن اونهاست. خدا کنه سازمان بازرسی دیگه گول توجیهات اونها رو نخورد.

باجناق

[لبخند]خدا قوت در نوشتن ه ه ه ها راجدا کنید درخصوص موضوع خدا اخر وعاقبت همه را به خیر کند اگر بلایی هم سر شما بیارند امیر کبیر که هیچ جوانمرد قصاب هم نخواهید بود بی سروصداتر کارهای مثبت وحق طلبانه یتان راپیگیری کنید.چون انها در شایعه وخبر پراکنی از شما قویترند.که اگر نبودند خود اقا نااگاه به اعمالشان نیست.

مهدی رجبی

مطالب جالب بود