آقای قالیباف، دشمن خود را نباید زد تبر ، گر توانی کشت او را با شکر

 سخن ما در این مجال در این باب است که آقای قالیباف در این سخنرانی تأکید بر آزادی بیان و کرسی‎های آزاداندیشی داشته‎اند.

شهردار محترم اگر شما در گفتار خود صادق هستید و معتقدِ به آزادی بیان و کرسی آزاداندیشی، پس چرا در مجموعه تحتِ مدیریتِ شما با منتقدانِ سیاسی‎تان که از قضا از کارکنان مجموعه شهرداری تهران می‎باشند اینگونه برخورد می‎گردد؟!!! چرا از موقعیت رابطه استخدامی و وابستگی سازمانی این قبیل افراد برای وادار به سکوت نمودن و انتقاد نکردن ایشان سوءاستفاده می‎گردد؟!!! اگر دولت هم بخواهد به سیاق شما با منتقدان سیاسی خود برخورد نماید اغلب منتقدان به‎واسطه رابطه استخدامی با دولت مجبور به سکوت می‎گردند!!!

شهردار محترم؛

  • بیشتر منتقدان شما اگر نگوییم بیش از شما، قطعاً کمتر از شما دلبسته‎ی به تعالی و پیشرفت این کشور و انقلاب نیستند.
  • آنها به درستی، مستدل و مستند منتقد بسیاری از اعمال و رفتارهای شما و اطرافیانتان در شهرداری تهران هستند.
  • ایشان دشمنان شما نیستند بلکه منتقدان شما هستند.

به قول سعدی شیرازی حتی اگر دشمن شما باشند نیز:

دشمن خود را نباید زد تبر

گر توانی کشت او را با شکر

و طنز آخر اینکه آقای قالیباف؛ به ما حق بدهید که با توجه به نوع رفتار مجموعه شهرداری تهران با منتقدان خود، به این ادعای شما در خصوص آزادی بیان و کرسی آزاداندیشی اینگونه بنگریم که احتمالاً مقصود شما از این سخنان آن است که مخالفان شناسایی و در یک اقدام گازانبری با آنها برخورد گردد! 

/ 3 نظر / 31 بازدید
محمد

آقامصطفی سلام چرا کامنتها ارسال نمیشه؟ حتی با مرورگرهای مختلف امتحان کردم البته با اینترنت گوشی راحت ارسال میشه.

متاسفانه آقایان پوز روشنفکری را می دهند اگر غیر از این بود در زیر مجموعه خودشان مجال سخن گفتن و انتقاد دلسوزانه را به مخالفین خود می دادند و موجبات شکوفایی و پیشرفت امور را فراهم می آوردند. حضرت امام(ره) در زمینه انتقادمی فرمایند: «همه موظفند که نظارت کنند بر این امور، اگر من یک پایم را کنار گذاشتم، کج گذاشتم، ملت موظف است که بگویند پایت را کج گذاشتی، خودت را حفظ کن.» (صحیفه نور، امام خمینی، ج7، ص118) قضاوت با خوانندگان گرانقدر.

علي مقاومتي

جناب آقاي دكتر خلبان سردار شهردار قاليباف عزيز ، حال كه قصد كرده ايد به هر قيمتي حتي تخريب كل تهران و استان آن به پست پر از زحمت و سخت رياست جمهوري برسيد با اطمينان قلب به جنابعالي اعلام ميدارم كه سخت در اشتباهيد اگر تمامي گنبدهاي مساجد را طلا بگيريد اگر تمام مداحان تهران را با پست هاي بي ارزش رياست و مديريت استخدام نماييد اگر خرج تمام تكاياي مذهبي استان تهران را پرداخت نماييد اگر طرح تفكيك جنسيتي را از ادارات تابعه شهرداري به خيابانهاي تهران و حتي منازل بياوريد اگر تمام چماق بدستان را پيمانكار شهرداري كنيد باز هم رييس جمهور نمي شويد چون ملت ايران باهو ش هستندو شما به شعور ملت ايران توهين ميكنيد پس خواهش ميكنم بيش از اين از جيب مردم تهران هزينه نكنيد شايد كمي محبوب شويد ويران كردن يك استان براي رسيدن به رياست جمهوري نه مي ارزد نه مي شود ملت آگاهند و ديگر اشتباه اول را براي بار دوم تكرار نمي كنند.