تکذیبیه

 

"تکذیبیه"

بدینوسیله اعلام می‎‏دارد کلیه نظرات و دیدگاه‏‎های ما، تنها و تنها، منحصراً از طریق وبلاگ بصیر ارائه می‏‎گردد. انتساب هر دیدگاه، خبر و مطلبی از سوی هر شخصی و با بهره‎‏مندی از هر ابزاری اعم از مکتوب، مصوّر و نقل قول به اینجانب کذب محض، غیر واقع و مطلقاً فاقد هر اثری است.

یک توصیه هم به بعضی بی‎‏خِردان  که اقدام به جعل و توزیع نامه‏‎ی مضحکی به نام ما و توزیع آن نموده‏‎اند، به قول ناپلئون:

"حرفی را بزنید که بتوانید آن را بنویسید، چیزی را بنویسید که بتوانید پای آن را امضا بزنید و چیزی را امضا کنید که بتوانید پایش بایستید."

/ 11 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جدیدالاستخدام

آقای رجبی امروز وقتی اون نامه رو که به اسم شما پخش شد دیدم خیلی از شما متنفر شدم که آرزوی اخراج جدیدلاستخدامها را دارید اما الان که دیدم اصلا نامه دروغی بود و شما اونو ننوشتید از شما حلالیت می طلبم.

ali

رهبری فرمودند: "با آغاز مبارزه جدي با فساد اقتصادي و مالي يقينا زمزمه ها و به تدريج فريادها و نعره هاي مخالفت با آن بلند خواهد شد. اين مخالفت ها عمدتا از سوي كساني خواهد بود كه از اين اقدام بزرگ متضرر مي شوند و طبيعي است بددلاني كه با سعادت ملت و كشور مخالفند يا ساده دلاني كه از القايات آنان تاثير پذيرفته اند با آنان هم صدا شوند . اين مخالفت ها نبايد در عزم راسخ شما ترديد بيفكند"

ج ر

ان الله بصيرا بالعباد

یاسین

آقا؛ خدا قوت و ممنون که آهنگ پس زمینه را تغییر دادی.

زحمتکش

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همکار گرامی جناب آقای رجبی بنده نیز مانند خیلی از افراد به وسیله امضا آقای قلی ها به این شرکت آمده ام . بنده همواره طرفدار حق بودم و هستم . و اینگونه روش استخدام را نمی پسندم . اما خود قضاوت نمائید وقتی که در هیچ یک از ارگان ها خبری از آزمون و انصاف نیست چگونه انتظار دارید که در این شرکت اینگونه باشد . حال می توان با این موضوع اینگونه کنار آمد که بگوئیم تا به این جای کار هیچ و همه جا همینطور است . چون همگی با پارتی به این میدان آمده ایم . اما در این میدان کسی را برنده بدانیم که طبق فرمایش شما شرایط نشستن در جایگاه مورد نظر را داشته باشد . بنده به وفور در محل خدمت افرادی را می بینم که : 1- سطح سواد و تخصص آنها بسیار کمتر از بنده 2- سن آنها کمتر 3- اما جایگاه و پست آنها بالاتر از بنده!!! وقتی که با خود فکر می کنم می بینم کار شما پسندیده است اما گه گاهی به عاقبت آن نیز می اندیشم . که شاید باعث از کار بی کار شدن خیلی از همین تازه واردها شود . البته این را نیز بگویم قسم می خورم به خداوند که اگر بنده بر روی صندلی نشستم که حق فرد دیگری باشد ، حاضرم اولین نفری باشم که شرکت را ترک کنم

سلام آقا مصطفی من هم پیرو پیام «زحمتکش» باید به عرض برسان من قبل از آمدن به شرکت در بیش از چهار آزمون استخدامی شرکت کردم ولی با کمال تعجب در هر آزمونی که شرکت میکردم مشاهده میکردم بعضی ازافرادی که آمده اندو در آزمون شرکت کرده اند به امثال من می خندند علت آن بود که خود در آن مجموعه کار میکردند و از قبل انتخاب شده بوداند. اما در مورد وضعیت فعلی شرکت باید عرض کنم در حال حاضر باید به آرامش روانی همکاران زیاد توجه شود فضای آرام جهت مدیرعامل جدید فراهم شود و از هرگونه تنش به شدت خوداری شود.انشاا.. به یاری خداوند متعال با صبر و حوصله همه چیز به مرور زمان حل خواهد شد.

منتقم

در چه حالی ابوموسی؟ گفتم ببند در اون جهنمو، نگفتم؟تو به هیچ صراطی مستقیم نیستی ؟ نمی خوای آدم شی؟پستت رو به خاطر اراجیف صد من یه غازت از دست دادی،اضافه کارت هم پرید، الان هم که پیش خاص و عام رو سیاه شدی، کمیته انظباطی هم می ری انشاء ا... البته یه کاری می کنیم که خود بچه ها با لگد بندازنت بیرون حالا هی چرت و پرت بنویس الان هم باز می گم باش تا صبح دولتت بدمت

محمد

با سلام وتبریک میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) خدمت همه همکاران گرامی در جواب منتقم با ید عرض کنم که همه همکاران صلاح کار خویش را میدانند ونیازی به قیم ندارند باشایعه و دروغ پراکنی هم راه به جایی نخواهی برد ،شما یکبار بازیچه شدی و فریب خوردی و منافع همه همکارانی که به شما اعتماد کرده بودند به پست و مقام فروختی کافی است،کور دوبار عصایش را گم نمی کند این بار نیز بازیچه دست افرادی که به بیت المال دست اندازی کرده اند نشو ،دوره موج سواری وسوء استفاده با آمدن آقای نایبی تمام شده و دست امثال شما برای همکاران رو شده ،سود شما در عدم آگاهی دیگران است و برای همین است که از اطلاع رسانی وحشت داری وبه همکاران جدید الاستخدام هم عرض میکنم کسی به دنبال اخراج شما نیست و در این زمینه با شناختی که اینجانب از آقای رجبی دارم مطمئن با شید بیشتر از همه از شما دفاع خواهد کرد.آقای رجبی اینو تائید کن

یاسین

دوره دوره ی گرگهاست... مهربان که باشی، می پندارند دشمنی! گرگ که باشی خیالشان راحت می شود از خودشانی!!! ما تاوان گرگ نبودنمان را می دهیم!

یاسین

پرندگان به برکه های آرام پناه میبرند ، وانسانها به دلهای پاک، زیرا دلهای پاک همچون برکه ها آرامند،ودیگران بدون هیچ وحشتی به آنها اعتماد میکنند.خوشا به حال آنانیکه مایه آرامش دیگرانند.... "ما به پاکی شما ایمان داریم."