یادآوری چند نکته در خصوص وبلاگ بصیر

1. مطالبی که نگارش و در وبلاگ درج می‏گردد نظر و تحلیل نگارنده از وضع موجود بوده و  منطقاً ملازمه‏ای بر انطباق مطلق آنها با وضع موجود از نظر شما وجود ندارد.

2. هدف و مقصود از فعالیت این وبلاگ در عنوان مطلب "سخن نخست" بیان گردید.

3. وبلاگ بصیر آمادگی دارد تا مطالب ارسالی از طرف شما را به نام شما در وبلاگ درج نماید. شما می‏توانید مطالب مورد نظر خود را به آدرس ایمیل مدیر وبلاگ ارسال نمایید. ضمنا مطالب می‏بایست مرتبط با اهداف وبلاگ (نقد، پیشنهاد و تحلیل) بوده معیارهای قانونی، اخلاقی و دینی در آن لحاظ گردد.

4. بصیر از تایید و ثبت نظراتی که حاوی توهین، افترا، تشویش اذهان و یا مطالب کاملا غیر مرتبط با موضوع و اهداف وبلاگ باشد معذور است.

5. پیرو تماس‏های متعدد تعدادی از دوستان و گلایه ایشان مبنی بر عدم ثبت نظرات ایشان اعلام می‏دارد هیچ کدام از این نظرات به وبلاگ نرسیده و برای آن ارسال نشده است. پس از بررسی به عمل آمده وحدت و اتفاق خبر حاصله در موضوع این بود که تمامی این نظرات ارسالی مربوط به همکارانی بود که از شبکه اینترنت اداره استفاده نمودند لکن این نظرات به وبلاگ نرسیده است! پیشنهاد می‏گردد بینندگان محترم برای ارسال نظرات خود از شبکه اینترنت مکانی غیر از شبکه اداره استفاده نمایند.

/ 2 نظر / 49 بازدید
مترویی

لطفا از انتصاب های عجیب و غریب هم بنویسید از خودفروشی اعضای کمیته. از دادن گروههای بالا به آقازاده ها. از سبقت افراد جدیدالاستخدامی که سن و سالشون از سن و سال فرزندان همکارهای قدیمی کمتره ولی گروه و حقوقشان از همکارای قدیمی بیشتره اونم به خاطر خیانت اعضای کمیته. لطفا بنویسید......

*******سوراخ دعا******** گفت: آخرین افاضات آقاگلی جونمو شنیدی؟الحق که تو این اداره ماشین دودی حیف شدن!قشنگ رئیس الوزرا رو ملتفت خبطش کردن! که بغدادش خرابه اما تو بلاد فرنگ قمپز میاد! گفتم: اگه باغبون تشریف دارن مشغول باغچه همایونی خودشون بشن که عمله جاتشون دارن به اسفند دود کردن تو واگونا می افتن! گفت:.........،.............،.......... عزیزم کی می خای آدم شی؟ بفهمی ، نفهم! گفتم:یه آدم بیسوادکه وقتی حرف میزد بیشتر حکایت میگفت ؛یه موقع که موقعش مث همین موقع ماس میگفت: یه روز یه آدم علاقه مند به شریعت و علیه السلامی موقع طهارت ازشدت حساسیت موضع و فرط توجه به صرف کلمات از مخرج حروف وطبق معمول واسه ارشاد خلایق بلند بلند ،اوراد غرغره کردن رو اشتباهی به جای استنجا میخونده، یه رندی از بیرون داد میزنه آقا شیخ ورد خوب آورده ای ، سوراخ دعا گم کرده ای........ گفت ای بد بخت ،کور باطن ، لعین، حسود! شمارو چه به مدیریت اینتر نشنال،همون بهتر که مث آهو !!دو نفری کار ده نفرو بکنین ومواجب یه نفرو بگیرین !! حقا که واسه هر آهو آخور نمی بندن!!!