محاقِ تغافل در برابر ویژه‎خواریِ پروژه ازگل

اساسی و مثبت در مجموعه مدیریت شرکت بهره‎برداری و حراست شهرداری تهران، در انتظار اقدام عملی و مؤثر در این زمینه و موارد مشابه دیگر بوده است لکن مضاف بر تأسف و تأثر فوق‎الذکر زائل شدن امیدهای ایجاد شده‎ی از این تغییرات، به علت عدم مشاهده اقدام عملی است.امیدواریم متولیان‎امر قدر فرصت اندک خدمت در مصادر و مناصب را دانسته و:

  • فراموش نکنند که پاسدار و امانت‎دار نظام، ارزش‎های اسلامی و خون صدها هزار شهید آرمیده در این سرزمین‎اند، نه حافظ منافع افراد و گروه‎ها!!!
  • فراموش نکنند که داعیه‎دار دین و مذهبی هستند که پیشوای آن اهل مسامحه در برابر ظلم، بی‎عدالتی و تعدّی به حقوقِ بیت‎المال نبود و فرمود:

"کل مال أعطاه من مال‎الله، فهو مردود فی بیت‎المال، فإن الحق القدیم لا یبطله شی‌ء، و لو وجدته و قد تزوج به النساء و فرّق فی البلدان لرددته إلى حاله، فإن فی العدل سعة، و من ضاق عنه الحق فالجور علیه أضیق.

هر مالی که از بیت‎‏المال به افراد داده به بیت‏‎المال بر می‏‎گردد زیرا که حق قدیم را هیچ چیز باطل نمی‎‏کند. به خدا سوگند اگر بیابم که با آن مال زن‏ها را به کابین درآورده و مالک کنیزان شده‎‏اند، آن را باز خواهم گرداند زیرا در عدل گشایشی است و هر کس از عدل دل تنگ شود ستم بر او ناگوارتر خواهد بود."

  • ساده نپنداریم آثار و تبعات ویرانگرِ تناقضات ایجاد شده در اذهان و افکار عمومی را متأثر از شعار پرطمطراقِ رهروی و رهسپاری با ولایت تا شهادت و در برابر عدم برخورد با فساد و ویژه‎خواری از بیت‎المال. چه ملاحظات و مصالحی در اندیشه شما بالاتر از آبروی دین، نظام و ولایت است؟ مگر نه آنکه رهبری فرموده‎اند:

"مشروعیت من و شما وابسته به مبارزه با فساد، تبعیض و نیز عدالتخواهی است. این، پایه مشروعیت ماست. حقیقت قضیه این است که اگر ما دنبال عدالت نباشیم، در حقیقت من که اینجا نشسته‎ام، وجودم نامشروع خواهد بود؛ یعنی هرچه اختیار دارم و هرچه تصرف کنم، تصرف نامشروع خواهد بود؛ دیگران هم همین طور. تکلیف ما این است که عدالت را در جامعه مستقر کنیم و این هم جز با مبارزه علیه فساد و افزون‎طلبی انسان‎های مفت‎خوار و سوءاستفاده‎کن امکان‎پذیر نیست. بخشی از کار عدالت اینجا تنظیم می‎شود."

از منظر حقوقی و قانونی نیز در موضوع فوق و سایر حقوق از دست رفته‎ی از بیت‎المال و شرکت در دوره مدیریتِ ضایع‎کننده بیت‎المالِ آقای قلی‎ها؛ در استرداد این حقوقِ تفویت شده‎ی از بیت‎المال هیچ شبهه‎ای وجود نداشته، کسانی که با داعیه حقوق‎دانی قائل به عدم امکان استرداد این حقوق تضییع‎شده از بیت‎المال به علت ایجاد حق برای بهره‎مندان از آنها می‎باشند ، قطعاً هیچ آشنایی با مبانی و اصول ابتدایی علم حقوق ندارند که اگر می‎داشتند یقیناً چنین نظراتی ارائه نمی‎کردند. انشاالله ما در فرصت مقتضی در این باب و در تشریح مبانی حقوقی لزوم استرداد حقوق فوق‎الذکر به نفع شرکت مطالبی را بیان خواهیم کرد.

# مطلب مرتبطپروه ازگل، منتهاالیه ویژه‏‎خواری از بیت‎‏المال

 

اسامی دریافت‎کنندگان مزایای غیرقانونی ازگل

نام نام خانوادگی تاریخ شروع به کار  عامر کعبی فرد 1392/08/27 علی هاشمی کارمند شرکت بهره‎برداری نیست مهدی ابدالی 1391/12/01 مهدی طاهرزاده 1391/12/15 حسن آقابیگی 1391/11/01 سیدمحمد حسینی 1390/04/01 حمیدرضا امیدواری 1391/09/01 رضا وحدتی 1391/04/16 شهرام شریفی‎شهریور 1391/04/01 حسین کیوانی صدر 1391/04/01 بهرنگ دولتی دولت آباد 1390/11/01 مهدی اسماعیلی 1390/10/01 محمدجواد مزارعی 1390/09/13 محمدداود احمدی 1390/09/01 حمیدرضا اعظم 1390/08/01 مهدی حسین مردی 1390/07/17 علیرضا علیان 1390/07/10 هادی دودانگه پرچینی 1390/07/03 حمید شیرمحمدی 1390/07/03 سعید نوروزی 1390/07/03 محسن هدایتی فر  1390/07/03 امید تشت زر 1390/06/13 امیرحسین قربانی 1390/05/21 محمد نوری زاده  1390/05/15 علی توکلی بنیزی 1390/05/01 حسین توکلی بنیزی 1390/04/01 عباس قنبری کاشی 1390/05/01 هادی زند 1390/04/21 وحید آزمائی 1390/04/01 مهدی غفاری کارمند شرکت بهره‎برداری نیست مسعود اسماعیلی کارمند شرکت بهره‎برداری نیست میرفتاح رضوی مجد کارمند شرکت بهره‎برداری نیست رامین شرفی کارمند شرکت بهره‎برداری نیست احسان مقدم کارمند شرکت بهره‎برداری نیست اکبر محمدزاده  کارمند شرکت بهره‎برداری نیست مرتضی جعفرپور کارمند شرکت بهره‎برداری نیست علیرضا موسی شعار کارمند شرکت بهره‎برداری نیست سیدمحمد عرب نجفی 1385/08/09 علیرضا دربندی 1380/05/13 حسن لطفی 1380/04/30 آرش شهراسبی 1380/02/25 رضا حشمتی 1376/11/01 کامران آزادی 1376/11/01 مجید رستمی 1375/02/20 حسین شمس سبزوار 1374/06/25 نصراله رجائی 1373/04/11 محمد اصفهانی 1372/10/09 علیرضا کاشفی 1371/07/01 رضا واکف 1370/09/27 کیومرث امیرخانی 1369/10/19      

/ 32 نظر / 167 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کارمند شرکت

سلام. متوجه شدم چند وقتیه که دوستان و همکاران با لحن بدی با بنده صحبت میکنند، تا معلوم شد اسم بنده در لیست ذکر شده از طرف شما آومده. بنده تا به حال نه پستی خارج از روند اداری گرفتم و نه ملکی و زمینی و ... . همیشه مراقب مسایل مالی و شرعی بوده و هستم. و همیشه بیش از آقایان پشت میز نشین برای محل کارم زحمت میکشم (ماهیت کار ما تحرکه) تا حقوق دریافتی تا حد امکان حلال باشه. شما که خودتون رو انسان با تقوایی میدونید، چرا اینطور رفتار کردید؟ تحقیق کردید که کسانی بودند که از "ابتدا " این موضوع رو واگذار کردند؟ بنده به دلیل داشتن ملک شخصی از پذیرفتن این موضوع خودداری کردم. در روز اول پیشنهاد.!!! چطور میتونید آبروی افراد رو جمع کنید ؟؟؟ میتونید جوابگو باشید؟

سیاوش

ما که نفهمیدیم مخاطب کامنت " لبیک یا رسول(ع)" کی بود!!! ولی هر کی فهمید به ایشان بفرمایند فکر نکنند دلیل اینکه تا بحال این اموال (پست غیر قانونی، وام غیر قانونی، حج غیر قانونی ...) تو گلوشون گیر نکرده سلامت اون هاست. برادر وقتش رسیده یه سیری هم در آیات قرآنی داشته یاشی، اونجا که صحبت از سنت های الهی می شود و مسلم بدان که "ان وعدا... حقا" حتی اگر به اندازه "ذره مثقال" که "شرا یره"

نفرقلی

پیشنهاد من اینه که یک بررسی هم در مورد پنجاه شصت میلیون تومنی که به عنوان واریزی اول برای این آپارتمانها واریز کردند بشه چون تا اونجایی که ما آمار گرفتیم و اون اوایل که اینجوری صدای این پروژه درنیومده بود بعضی از این افراد که اسمشون تو لیست هست به ما گفتند که پولشو هم خودشون به اسم ما ریختن و ما پولی نریختیم. اصلا نداشتیم که بریزیم.

لبیک یا رسول(ع)

بسم رب المظلومین نگذاریم حرف امام خامنه ای زمین بماند، آنجا که می فرمایند: ما می خواهیم ظلم در جامعه نباشد. « مردم باید رفتار مسئولان ، دولتمردان، برگزیدگان و کسانى را که در جامعه اثرگذار هستند، زیر نظر داشته باشند. خطاست اگر خیال کنیم که ما مسئولیت را به دست کسانى سپرده‌ایم و آنها مسئولند؛ پس برویم مشغول کار و زندگى خودمان باشیم و به کار آنها کارى نداشته باشیم؛ نخیر، اگر این‌طور شد، ملت ضرر خواهد کرد؛ اگر غفلت واقع شد، حوادث غلبه خواهد کرد.» ۱۹/۱۰/۷۹ «امر به معروف و نهى از منکر حوزه‌ هاى گوناگونى دارد که باز مهم ترینش حوزه مسئولان است؛ یعنى شما(مردم) باید ما (مسئولین) را به معروف امر و از منکر نهى کنید. مردم باید از مسئولان، کارِ خوب را بخواهند؛ آن هم نه به صورت خواهش و تقاضا، بلکه باید از آنها بخواهند. این مهم ترین حوزه است. ۲۵/۹/۷۹

بسیج

سلام به دوستان عزیز.انصافن که کامنت لبیک یا رسول گل گفته.من از پرسنل مدیریت ایثارگران و بسیج هستم.تمام مواردی که گفته(وموارد بسیار دیگر) من اینجا به عینه دیدم.ولی متاسفانه کاری از دستمون بر نمیاد و خون دل میخوریم.ایشالا خدا هدایتشون کنه.امیدوارم مدیرعامل جدید هم تدبیری بکنه و عوضش کنه

حقگو

برادرم جناب آقای رجبی و دوستان بزرگوار با سلام هرگز ناامید نگردید!مبادا جوسازی ها و بی احترامی های دنیاطلبان ذره ای در ادای فریضه امربه معروف و نهی از منکر سستان نمایداگر دیروزتکلیف نبرد در جبهه های حق علیه باطل بوده است امروز این تکلیف خود را به گونه ای دیگر نشان می دهد راه امام عزیز راه شهدای بزرگوار و مشی رهبر عظیم الشان هرگز دنیاخواهی، بی عدالتی و تبعیض نبوده و نیست رهبر عزیزمان همیشه در کلامشان مبارزه با تبعیض و بی عدالتی را فریاد زده اند امام علی(ع)خود مظهر عدالت و نماد مبارزه با ویژه خواری و پایمال کردن بیت المال است ابی عبدا...(ع)کشته راه امر به معروف و استقرار عدالت است من به شخصه از دیدن نام برخی مدعیان ولایت در این لیست شگفت زده شدم!!!چگونه می توان دم از علی و فاطمه و رهبری زد و خود غرق دنیا و طالب امتیاز ویژه از بیت المال بود!!!چگونه فاصله بین حرف تا عمل این اندازه می تواند زیادباشد؟برادرم بیایید در این روزها که در آستانه میلاد مهدی هستیم برای ظهورش از صمیم قلبمان دعا کنیم مطئنم با آمدن آخرین منجی فساد، تبعیض و بی عدالتی از زمین ریشه کن خواهد شد.التماس دعا

حمید محمد

در پاسخ به دوست عزیز "حقگو" خواستم عرض کنم ما خیلی وقته عکس شهدای عزیز رو می بینیم و عکس اونها عمل می کنیم خیلی وقته هر سال برای امام بزرگوار مراسم می گیریم و به اصطلاح خودمون به یاد ایشون هستیم ،ولی راه ایشون رو فراموش کرده ایم ...خیلی وقته کلام رهبر عزیزمون رو می شنویم ولی به فرامین و توصیه های ایشون عمل نمی کنیم ....من فقط می تونم یک جمله بگم "شهدا شرمنده ایم"....

زینب السادات

با سلام وتبریک میلاد موعود منجی(عج) پیرو عرایض دوستان بزرگوار واز باب وظیفه شرعی خواستم خدمت جناب آقای مهندس قلی ها داستان معروف حضرت امیر(ع) و عقیل برادرشون رو یادآور بشوم که از حضرت طلب وجهی اضافه از بیت المال کردند و حضرت سکه داغ رو در دست ایشان قرار دادند،خواستم از آقای مهندس قلی ها بپرسم در تقسیم بیت المال بین مردم چقدر مساوات رو رعایت کرده اند آیا تونسته اند بین نزدیکانشون(همون نورچشمی ها) و دیگران فرق نگذارند آیا این تقسیم مصداق بی عدالتی نیست آقای مهندس شما که خودتون رو پیرو علی(ع) و آل طیبه ایشون می دونید چقدر در مقام عمل این شیعگی رو نشون دادیدوثابت کرده اید؟فکر می کنید روز محشر ودر میزان عدل امام عدالت(ع) نمره رفتاری و مدیریتی تون چند می شه آقای مهندس مگر نه آیا در روایات هستش که پست و سمت در نظام اسلامی امانتی هستش که بابتش بازخواست می شید روزهای خیلی محترمین این روزها؛ پیشنهاد می کنم در این شب و روزها به یمن قدم امام عصر مبارک شده اند باخودتون خلوت کنید شاید به مصداق اون روایت معروف؛ نفس لوامه چیزهایی بخواد به شما بگه ....

اقا لیست کجاست بر داشتیش از سایت ؟ چرا؟

ناشناس

بعضی افرادی که در این لیست می بینم(اعم از کارمند یا غیر کارمند) متاسفانه بعد از ویران کردن شرکت بهره برداری به صورت ضربتی وارد شرکت ب... شدند و عنان امور رو در دست گرفتند و با توجه به مناقصات جدید پیش رو در م... به مبلغ 1500 میلیارد تومان و عدم زیر بار رفتن تیم قبلی شرکت ب... به خواسته های نامشروع لابی های قدرت برای چپاول بیت المال تیم مدیریت قبلی را طی یک کودتای 48 ساعته برکنار و خودشان و افرادشان را وارد شرکت ب... نمودند و افرادی را که تا به حال اجازه سوئ استفاده از بیت المال نمی دادند را از کار بیکار کردند جالب است بدونید که سرشناس ترین افرادی رو که در لیست مذکور به آنها اشاره کردین همگی منزل های مسکونی متعدد و ماشین های گرانقیمت چند صد میلیونی سوارند و در حال حاضر در شرکت ب... پستهایی شامل مدیر عامل و مدیریت دارند و دارند و برای لابی های غارت گر هم جناحشون ضمینه چینی چپاول های جدید از مناقصه های ساختمانی و تجهیزاتی جدید رو به مبلغ در حدود 1500 میلیارد تومان می کنند و هر کسی هم که ساز غیر هم راستا بزند را بیکار می کنندوای به حال مردم سرزمینی که در آن ضد ارزشها به ارزش تبدیل شود