دولت یازدهم ریالی بابت یارانه بلیت و توسعه مترو نداده است

بصیر نفیاً یا اثباتاً در خصوص اصل موضوع مصاحبه هیچ نظری ندارد اما به دولت محترم پیشنهاد می‏نماید:

اولاً ضمن احترام به قانون، مقدمات اجرای صحیح آن را در خصوص مترو فراهم آورده و بودجه تعیین شده  توسط قانون‏گذار را به مترو تخصیص دهد.

ثانیاً بر اساس تجربه موجود  و رویه جاری در شرکت بهره‏برداری طی دو سال گذشته، دولت محترم  حتماً و قطعاً پرداخت بودجه به مترو را مؤخر بر اخذ تضمین‏های لازم از مجموعه مدیریتی شرکت مبنی بر تغییر سبک مدیریتی در خصوص اهداف، اولویت‏ها و نحوه برنامه‏ریزی و مصرف بودجه  قرار دهد چرا که اگر این تضمین دریافت نشود سرانجام این بودجه نیز همانند سایر هزینه‏های غیرمرتبط با اولویت‏های مرتبط با حوزه حمل و نقل در مترو خواهد بود.

ثالثاً به نهادهای نظارتی از جمله دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور اعلام نماید تا اقدام مقتضی را بر مبنای قانون و شرح وظایف خود به منظور پایش و بررسی دقیق مصرف بودجه و انطباق آن بر ضوابط و مقررات! به عمل آوردند تا ...

 

و نکته آخر گلایه از خبرگزاری محترم فارس  به این دلیل که با توجه به جهت کامنت‏های  این خبر بعد از حدود دو ساعت از آن،  ظاهراً از تایید و درج کامنت‏های این خبر از ساعت 21 به بعد آن روز امتناع نمود که این اقدام مغایر اصول اولیه فعالیت رسانه می‏باشد. امیدواریم مسئولان محترم این خبرگزاری مهم اجازه ندهند تا تعدادی از کارکنان آن رسانه! منافع مردم و اعتبار رسانه‏ای خود  را فدای منافع اشخاص خاصی! نمایند.

 

 

 

/ 3 نظر / 26 بازدید
سیاوش

بخاطر میخی نعلی افتاد.بخاطر نعلی اسبی افتاد.بخاطر اسبی سواری افتاد.بخاطر سواری جنگی شکست خورد.بخاطر شکستی مملکتی نابود شد.و همه اینها بخاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود...!!!

علی عمار

باسلام خدمت سربازولایت آقای رجبی زیده عزه بله این مجموعه ای که شمابزرگوارراه اندازی کردی فوق العاده عالی وصدای همکاران عزیزاست لذا درخصوص اطلاع رسانی به عام میتوانیدروی گروه ماهم حساب کنیدازلحاظ مالی واطلاع رسانی درفضای مجازی و...که ایران بزرگ بدانند که دراین شرکت متروچه میگذردوچه افرادی باچه اهدافی واردشدند وباچه نشانی میخواهندبه اهداف شومشان برسندهمه جوره حمایت تان میکنیم .بنده هم خیلی چیزهامیدانم اماامیدوارم اینهاباچک های آقای حسینی خدابیامرز که آنهارابه یادگاربرای اینهاگذاشت ورفت دوستان بازرسی کل کشور رانخرند.

آگاه

توی طبقه پنجم و ششم کالج ولوله ای شده. برای بازرسان سازمان بازرسی دارن اطلاعات غلط و غیرواقعی تهیه می کنند تا بتونند از واقعیت دورشون کنند. خدا کنه بازرسا فریب اونا رو نخورند.