پروه ازگل، منتهاالیه ویژه‏‎خواری از بیت‎‏المال

برداشت اول

1. بر اساس اسناد موجود زمین این پروژه به مساحت 5000 متر مربع، در منطقه یک به آدرس تقاطع بزرگراه امام علی(ع) و بزرگراه شهید بابایی،... جنب ایستگاه در حال احداث مترو، در تاریخ 90/7/27 به تملک شهرداری منطقه یک درآمد.

2. بر اساس بند 7 صورتجلسه 53 ستاد ساماندهی مسکن کارکنان شهرداری تهران جهت واگذاری به پرسنل واجدِشرایطِ فاقد مسکن در اختیار تعاونی مسکن سازمان بازنشستگی قرار گرفت.

3. بر اساس مصوبه مورخ 92/4/29 کمیسیون تهاتر، از مبلغ کارشناسی شده، مبلغ 150 میلیارد ریال از ارزش زمین را به نفع کارکنان ثبت‎‏نام شده در پروژه تعدیل و بخشیده شد.

4. پر اساس مصوبه کمیسون مربوطه تعداد 50 واحد از مجموع 180 واحد این پروژه به منظور واگذاری به پرسنل واجدِشرایطِ فاقد مسکن در اختیار شرکت بهره‎‏برداری متروی تهران قرار گرفت.

برداشت دوم

بدون اظهار نظر حقوقی از جهت ماهوی و شکلی در خصوص این پروژه و نحوه واگذاری زمین، از جهت شکل انتخاب واجدین شرایط! توسط آقای قلی‏ها مدیرعامل وقت شرکت بهره‎‏برداری سخن برای بیان بسیار است.

بر اساس شواهد و قرائنِ غیرقابل خدشه، آقای قلی‏ها و آقای توکلی(مرد شماره یک شرکت بهره‎‏برداری!) با اجتهاد خود و با تعریفی که از مفهوم عدالت و بیت‎‏المال طی دو سال و نیم گذشته از ایشان مشاهده شد اقدام به تقسیم این واحدها نمودند.

ایشان با این امانتی که از بیت‎‏المال مسلمین در اختیارشان قرار گرفت، همانند غنائم  به دست آمده از نبرد، یا به مانند میراث گران‎‏بهایی که از اجدادشان به ارث رسیده برخورد نمودند و از باب رعایت طبقات ارثِ قانون مدنی، طبقه به طبقه به تقسیم آن پرداختند. به این صورت که با واگذاری این واحدها به بستگان و اقوام درجه 1 و درجه 2 و ... نوبت به دوستان و مقرّبان درگهِشان رسید و  در نهایت برای رعایت حقوق کارکنان قدیمی شرکت! تعداد انگشت‎‏شماری از این واحدها جهت رد گم کردن، به تعدادی از معاونین و مدیران واگذار گردید( البته بعد از به صدا درآمدن کوس رسوایی این پروژه و به منظور ترمیم وجهه خود در تاریخ 92/6/23  اقدام به حذف تعدادی از مقرّبان و اضافه نمودن نفرات جدید نمودند).

در لیست 50 نفره مذکور با انواع روابط نسبی و سببی مواجه می‎‏شوید. ملاحظه نام تعدادی برادر، شوهرخواهر، داماد، برادرزن و انواع مختلف روابط و علقه‎‏های خانوادگی.

در لیست 50 نفره مذکور با تعدادی جوان 23 یا 24 ساله‏ مواجه می‎‏شوید که هنوز در ایام تجرد به سر برده و همسر نیز اختیار ننموده‎‏اند.

در لیست 50 نفره مذکور با تعداد قابل توجهی از نام‏ها مواجه می‎‏شوید که نه‏‎تنها کارمند شرکت نیستند بلکه تعدادی از آنها هیچ رابطه استخدامی با هیچ یک از سازمان‏‎ها و موسسات شهرداری نیز ندارند.

در لیست 50 نفره مذکور  با تعداد زیادی از کارکنان مواجه می‎‏شوید که طی 2 سال حضورشان در شرکت انواع بهره‏‎ها و غنائم را از اموال و بودجه شرکت به عنوان اموال عمومی به غنیمت بردند. علی‎‏الحساب‏‎های چندده میلیونی غیرقانونی، سنوات‎‏های کلان غیرقانونی، وام‎‏های کلان غیرقانونی، پست‏‎ها و گروه‎‏های بالای غیرقانونی، سفرهای خارجی متعدد و ... که اگر بخواهیم حق مطلب را ادا کنیم زبان الکن از ابراز واقعیت در مورد این افراد خواهد بود و شاید تصویر زیر  بتواند تنها اندکی مبیّن نگاه این آقایان و مدعیان دروغین دین و ارزش‏ها به فرصت تصدی  پست و مقام  در شرکت بهره‎‏برداری باشد.

و تأسف‎‏بار و غم‎‏انگیز اینکه در لیست 50 نفره مذکور  با نام مدیران ارشد و تعدادی از کارکنان دستگاه‎‏های نظارتی شرکت مواجه می‎‏شویم. دستگاه‎‏هایی که وظیفه آنها برخورد با این تخلفات، کثیفی‏‎ها و فسادهاست ولی خود نیز از این بهره‏‎های غیرقانونی بهره‎‏مند و ...

النهایه اینکه بابت مظلومیت نظام، رهبرمعظم‎‏انقلاب، شهدا و ارزش‎‏ها باید خون گریه کرد که این طایفه فریب‏‎کار و چپاول‎‏گرِ بیت‎‏المال با این همه تخلف و خیانت باز هم از همه مدعی‏‎تر به دین، تشیع، اهل‎‏بیت، انقلاب، رهبری و شهدا هستند.

به امید برخورد قاطع دستگاه قضایی با این تخلفات و جرائم  آشکار و استرداد حقوق بیت‏‎المال از این افراد.

ادامه دارد

 

/ 32 نظر / 175 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

گفتم پيام ها رو تاييد كن نه انتقاد من رو بابا پيام ها رو تاييد كن... مطلبي كه در مورد آمار وزني توضيح دادم رو تاييد كن آقاي به اصطلاح با تقوا...

ابولفضل

قلی ها و قلی هایی ها خود بهتر می دانند چه کردند ؟ بحث بیهوده هست..چراکه اظهر من الشمس قطعی جامع است . برادران آقای رجبی نگاه درست مبتنی بر شرع و قاون دارن .. شما چرا فقط خودتان را می بینید و فدا شدن بیت المال و حذف شایسته سالاری و حق تمام مردم را نادیده میگیرید این یعنی خودخواهی و قبیح است . چرا حداقل برای جذب هزاران نفر آزمون برای کل کشور نگذاشتند و هرکس پارتی داشت تو مترو و حتی بیرونش بدون معیار ارزشی باید بیاد و سیر بشه این چه استدلال غلطیه....جوونای دیگر مملکت آدم نبودند..نظر ریاست محترم جمهور هم همینه نه اشتغال به قیمت حذف شایسته سالاری و لطمه به بیت المال این کار قلی ها به خاطر انتخابات یعنی سوار شدن اتوبوس بدون بلیط این مثال دکتر روحانی وصف حال شماست . خروجی های خوبی هم تولید این دولت شد...مدیران بی تجربه بیسواد در همین کالج .. یک سئوال ساده راجع به کارش بپرس ببین چی میگه(آقای رجبی خواهشاً چاپ کن )

همراه

آقایی که با عنوان ساده کامنت گذاشتین لطف میکنین متن پیامک را بگین. مگه چه پیامکی بوده که باعث اخراج شده ؟ یعنی تا این حد آستانه تحملشون پایینه!!!!!!!!!

منصور

ماشالله هركدومشون هم ادعاي شيفتگي يكي از امامها رو دارند.يكي دلش پر مي زنه واسه امام رضا يكي ديگه دلش خونه واسه مصيبت امام حسين يكي ديگه دم از عدالت علي مي زنه .واي به روزي كه اين جماعت مال حروم خور با امامها روبرو شن و از ذات پليدشون رو همه ببينند

منصور

به اين قوم الضاله بگيد آخه مال بازنشسته هاي بي خانه خوردن داره؟ حتما توقع داريد فرزندانتون خوشبخت بشن و از امراض جورواجور و مرگي سخت در امان باشيد.زهي خيال باطل!!!! كساني هم كه توي نظرهاشون مجيز قلي هارو مي گن همونهايي هستند كه مثل زالو بهش چسبيدن و سود بردند اين آدمها اگه شيطان هم باعث منفعتشون بشه نوكريش رو مي كنند و به به چه چه راه مي ندازن!

نكته بين

شايد اگه به ما هم مي دادند مي گرفتيم و اين حروم خوري شامل حالمون مي شد ولي نكته ي مهم اينجاست كه چرا زمينهاي ازگل به ما پيشنهاد نشد .دوستان جوابش فقط اينه كه خدا مارو دوست داشته و بايد نماز شكر بجا بياريم.اونهاييكه بهشون پيشنهاد شد و پذيرفتند يا منافق بودند يا آه و نفرين پشت سرشون بوده يا قبلا بارها به شيطان لبيك گفته بودند و به خدا پشت كرده بودند كه چنين امتحان سنگيني شامل حالشون شده و بيش از پيش در درك جهنم فرو رفته اند. خدايا تورا شكر مي كنيم كه از اين حرام خواري بزرگ ما را دور نگاه داشتي!

مجید

خدا جواب کاراشو بده که نمیدونم چرا کسانی که من میشناختم و از لحاظ تحصیلات...از امثال ما پایین ترند و استخدام شدند و ماها.... یعنی واقعا این آقا نمیدونه با این کار حق یه عده ای رو پایمال کرده...!؟ خدا نبخشتش

ساده

در جواب همراه: اول اینکه چرا فکر میکنین تمام کسایی که از وبلاگ دیدن میکنن آقا هستند؟ دوم اینکه وقتی به اصطلاح "آبی از آقایون گرم نشه" زمان ظهور شیرزن ها می رسه! سوم اینکه: کسی صحبت از اخراج نکرد. و چهارم اینکه: متن پیام، شامل یادآوری برخی دستورات صریح دین اسلام به حاکمین و گوشه ای از شرح وظایف سازمانی آقایان بود که از منظر نگارنده مغفول شده بود!

یاسین

مصطفی عزیز؛ محکم و استوار بایست که این گریبان دریدنهای آقایان نشان از این است که در چشم ایشان میخ کوفته ای. یادمان نرود که در سرزمین امام زمان زندگی میکنیم و او خود بینا و مراقب هست.

اصغر

با سلام خدمت همکار عزیز آقای رجبی: من پیشنهادم اینست که در صورت موجودبودن مدارک کافی ،این آقا را بعنوان ویژه خوار اقتصادی به رسانه ها و افکار عمومی معرفی کنید تا شاید پرسنل زحمتکش مترو به حق وحقوق تضییع شده خود برسند و دست این قوم ریاکار برای مردم رو شود.