نحوه ارسال ایمیل و کامنت برای بصیر

نقد و نظرات گرانقدرشان، بصیر را در پیمودن این راه  یاری نموده کمک نمودند تا مصمم‏تر از گذشته این  مسیر را طی نماییم؛ با توجه به تماس‏های متعدد تعدادی از دوستان و گلایه ایشان مبنی بر عدم ثبت نظراتشان که در قالب ایمیل و کامنت برای وبلاگ ارسال شده بود اعلام می‏دارد همانگونه که در مطلب قبلی با موضوع یادآوری چند نکته در خصوص وبلاگ بصیر

(http://basiir.persianblog.ir/post/4/) بیان شد هیچ کدام از این ایمیل‏ها و کامنت‏ها به وبلاگ واصل نشده است. پس از بررسی به عمل آمده وحدت و اتفاق خبر حاصله در موضوع این بود که تمامی این ایمیل‏ها و کامنت‏های ارسالی مربوط به دوستانی بود که از شبکه اینترنت شرکت استفاده نمودند لکن این موارد به وبلاگ نرسیده است! پیشنهاد می‏گردد بینندگان محترم برای ارسال ایمیل‏ها و کامنت‏های خود از شبکه اینترنت مکانی غیر از شبکه اداره استفاده نمایند.

/ 2 نظر / 22 بازدید
روماک

آزادی بیان موج میزنه تو شرکت ! متأسفانه هیچ کدوم از مدیران سابق شرکت که الان هم پست دارن در برابر این رفتار ها و حیف و‌ میل بیت المال و نحوه استخدام آقای قلی ها بخاطر از دست دادن پست و مقام شون حرفی نمیزنن و اعتراضی نمیکنن تا مبادا .... در صورتی که خودشون قبول دارن این نوع رفتار سالهای بعد چه ضربه ای به شرکت میزنه .

مترو آباد

در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمی خرند، پروانه شدن یعنی تباهی...!