سخن نخست

به یاری خدا قصد دارم تا با بهره‏مندی از فضای مجازی اقدام به ارائه نظرات و دیدگاه‏های خود در باب مسائل مختلف اطراف در حوزه ‏های سیاسی، اجتماعی و دینی نمایم تا به اندازه بضاعت و قلت اندیشه و توان، به زعم خود نقش و وظیفه خویش را به عنوان یک جوان ایرانی مسلمان در جامعه پررنگ‏تر از گذشته ایفا نمایم.

آنچه مرا در رسیدن به این تصمیم و آغاز فعالیت این وبلاگ مصمم ساخت، دلزدگی و

آزردگی  از بعضی رفتارها، اقدامات و فعالیت‏های عده‏ای از اطرافیانِ مذهبی‏نما و انقلابی‏نما در محیط  اطرافم بود که اعمال، رفتار و گفتارشان را در تعارض آشکار با اندیشه‏ های ناب دینی و اهداف  و آرمان‏های انقلاب، امام و رهبری دیدم.

اعمال و رفتاری که بروز و نمود آن آثار زیان‏باری  به بار آورده و طی ایام گذشته بسیاری از دوستان و اطرافیانم را از اصول و ارزش‏های دینی  و مبانی نظام اسلامی دلزده نموده است.

برایم قابل قبول نیست که آسوده ‏خاطر، عافیت‏طلبانه و محافظه‏ کارانه از کنار این خطاهای بزرگ  بگذرم. بر خود فرض می‏دانم به اندازه بضاعت و توان  خود این ناراستی‏ها و کجی‏ ها را با  ملاک‏ها و معیارهای دینی سنجیده و سره را از ناسره هویدا نمایم.

بگویم که دینداری و ولایتمداری در رفتار و عمل است نه در شعار و ظاهر و نصبِ شمایل دینی و مذهبی.

اینکه، مطیع رهبر بودن و اجرای اوامر وی ملاک و مبناست نه نصب تابلویِ بزرگ"رهسپاریم با ولایت تا شهادت" بر بام و رفتار مغایر اصول و مبانی نظام و رهبری.

رفتاری که متاسفانه به نام و با شعار دین و نظام است لکن با هدف و انگیزه‏ای مغایر.

مصداق فرمایش حضرت امیر که فرمودند: کَلِمَةُ حَقٍّ یُرَادُ بِهَا بَاطِلٌ.

انشاءالله هدف این است که واقع را بنمایانیم تا این رفتارها به نام و حساب دین، مذهب، نظام و  رهبری نوشته نشود. هر چند که تاثیرات منفی این اقدامات  ناصواب بر عقاید شاهدان و ناظران این اعمال اجتناب ناپذیر است.

19 آبان 1392

/ 18 نظر / 44 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مترویی

لطفا از انتصاب های عجیب و غریب هم بنویسید از خودفروشی اعضای کمیته. از دادن گروههای بالا به آقازاده ها. از سبقت افراد جدیدالاستخدامی که سن و سالشون از سن و سال فرزندان همکارهای قدیمی کمتره ولی گروه و حقوقشان از همکارای قدیمی بیشتره اونم به خاطر خیانت اعضای کمیته. لطفا بنویسید......

محمد آرین مهر

با سلام - تزویر بدترین آفت دین است، تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید! تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است! عوام خدایش می بینند و اهل معرفت ابلیسش! چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین!

یا علی تا بعد

درود بر آقای رجبی و دوستانشان.امید است از این باب (ویلاگ)خاطرتان آزرده نشود.دوستان اتاق فکر بهره برداری مترو امروز که هدفش طرد متخصصین و جمع ناکارآمدترین می باشد تا با حاشیه سازی به اعمال خود که همانا پایمال کردن بیت المال است بنا به استحضار همگان از عملکرد این دو ساله برسد که رسیده و در این راستا همکاران قدیم خود فروخته ما هم چه ناجوانمردانه تشریک مساعی نموده اند . وامصیبتا ....چه کسی حتی یکدرصد فکر میکرد بهزاد حسینی اینقدر زود از بین ما برود والله هیچکس پس به هوش بیایید قبل از آنکه از هوش بروید..وچه رفتنی شرمنده شهدا و امام شهدا....چه شهامتی میخواهد عکس شهیدی را ببینی و تا محل کارت یادت برود..زمانی خواهد رسید که یاد رفته ها را باید یاد آورد...

روماک

سلام ، کار قشنگی را شروع کردید ، امیدوارم در این راه موفق باشید البته اگه برادران مصلحت تشخیص ده شرکت مانع انجام این کار نشوند .

بنده خدا

باسلام کربلایی مصطفی کاری که شروع کرده ای کاری ایست بر گرفته ازنهضت حضرت زینب سلام الله علیها که معاویه ویزید وعمر سعدوشمرهای زمان حال حاضر را رسوا میکند که گردن حق وعدالت را با نامردی باخنجر حرص وطمع وزیاده خواهی میزنند امام زمان یاورت یاشد موفق باشی انشاء الله

روماک

پیشنهاد میکنم شعار وبلاگ این باشه : کل ارض کربلا و کل یوم عاشورا باشه ، تا ادامه راه سیدالشهدا باشه ، انشااله .

ساوش

آقا مصطفی، چرا آمار وبلاگ رو حذف کردی؟ هم به لحاظ کنجکاوی عرض میکنم هم به لحاظ شفاف سازی.

سیاوش

چرا ما نمیتونیم در جواب کامنت، کامنت بزاریم؟ جرا نمیتونیم با مثبت، منفیمون به پست ها و کامنت ها رای بدیم؟ چرا آمار وبلاگ رو دیگه نمیبینیم؟

خدا قوت.

محمد

حقا که زبان حقگوی تو مصداق افضل الجهاد است.