دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس مدیران شهرداری را

حال جای سوال اینجاست که اعضای محترم شورای شهر –حداقل اعضایی که اتهام وکیل‌الشهردار بودن به آنها نمی‌چسبد- چگونه از دم خروس که هیچ، خود خروسی که از زیر ردای شهرداری بیرون زده و آواز نیز سرداده است چشم پوشیده و قسم حضرت عباس را باور می‌کنند!!!

در همین موضوعِ مربوط به پاسخ آقای امانی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران به همین اندک و مختصر بسنده می‌کنیم که:

جناب آقای امانی؛ شما چگونه داعیه ممهور بودن کارنامه عملکرد شهرداری تهران در حوزه سلامت اداری به مهر سازمان بازرسی کل کشور را دارید، حال آنکه اسناد و مدارکِ فراوانِ موجود کاملا مغایر ادعای شماست؟

سردار بازنشسته؛ فقط و فقط از هزاران مصداق تخلف، خاطر شریف و مبارک شما را احاله می‌دهیم به عملکرد دهشت‌بار، حیرت‌انگیز و ویران‌کننده حوزه مسئولیت جناب‌عالی در منابع انسانی شهرداری تهران طی ایام منتهی به انتخابات ریاست جمهوری سال92. چگونه باور کنیم ادعای تقدیرنامه و تأیید سازمان بازرسی کل کشور بر رفتارتان را در برابر اسناد متقن و مستدل موجود که کاملا برخلاف ادعای شماست. برای نمونه گزارش ده‌ها صفحه‌ای مورخ 20/3/93 سازمان بازرسی کل کشور به وزیر کشور و شهردار تهران.

بازنشسته‌ی گرامی؛ اگر خود را به تغافل نزده‌اید و اگر قصدتان انحراف اذهان اعضای شورای اسلامی شهر تهران و از همه مهم‌تر انحراف اذهان و افکار مردم مظلوم تهران نیست، پیشنهاد می‌کنم یک نوبت دیگر گزارشات متعدد نهادهای نظارتی در خصوص حجم گسترده فساد، تخلفات و رانت‌های موجود در بعضی مجموعه‎های شهرداری تهران را مطالعه فرمایید.

یکی از آرزوهای بنده این است که برای اینجانب فرصتی فراهم گردد تا در یکی از جلسات شورای اسلامی شهر تهران با امثال شما مواجهه‌ای داشته باشم و مناظره‌ای تا ببینم در برابر مصادیق مستند، متقن، مستدل و غیرقابل خدشه حجم گسترده تخلفات باز هم شهامت دارید اینگونه فرافکنی کنید و به جای قبول خطاها و اصلاح امور خود را منزه و مصلح جلوه دهید.

طنز پایانی:

در خاتمه مناسب می‌دانم یاد و خاطره شهردار اسبق تهران آقای کرباسچی را گرامی بدارم که اگر یک‌صدم این مصادیقِ به وقوع پیوسته توسط بعضی از سرداران و سرهنگ‌های بازنشسته‌(مدیران فعلی شهرداری)، در دوران تصدی ایشان در شهرداری تهران صورت پذیرفته بود، به گمانم امسال در هفدهمین سالگرد محاکمه‌ آقای کرباسچی، عده‌ای هفدهمین سالگرد حکم اعدامش را جشن می‌گرفتند.

 

مطالب مرتبط:

شعور شهروندان و مخاطبان در نگاه شورای شهر تهران

/ 0 نظر / 79 بازدید