بصیر

تنها کسانی مردانه می میرند که مردانه زیسته باشند. سید مرتضی آوینی(ره)

یادآوری چند نکته در خصوص وبلاگ بصیر
ساعت ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ روز ٢۱ آبان ۱۳٩٢  کلمات کلیدی: بصیر

یادآوری چند نکته در خصوص وبلاگ بصیر

ضمن عرض تشکر از کلیه بینندگان محترم وبلاگ بیان چند نکته را در خصوص وبلاگ ضروری می‏دانم:


1. مطالبی که نگارش و در وبلاگ درج می‏گردد نظر و تحلیل نگارنده از وضع موجود بوده و  منطقاً ملازمه‏ای بر انطباق مطلق آنها با وضع موجود از نظر شما وجود ندارد.

2. هدف و مقصود از فعالیت این وبلاگ در عنوان مطلب "سخن نخست" بیان گردید.

3. وبلاگ بصیر آمادگی دارد تا مطالب ارسالی از طرف شما را به نام شما در وبلاگ درج نماید. شما می‏توانید مطالب مورد نظر خود را به آدرس ایمیل مدیر وبلاگ ارسال نمایید. ضمنا مطالب می‏بایست مرتبط با اهداف وبلاگ (نقد، پیشنهاد و تحلیل) بوده معیارهای قانونی، اخلاقی و دینی در آن لحاظ گردد.

4. بصیر از تایید و ثبت نظراتی که حاوی توهین، افترا، تشویش اذهان و یا مطالب کاملا غیر مرتبط با موضوع و اهداف وبلاگ باشد معذور است.

5. پیرو تماس‏های متعدد تعدادی از دوستان و گلایه ایشان مبنی بر عدم ثبت نظرات ایشان اعلام می‏دارد هیچ کدام از این نظرات به وبلاگ نرسیده و برای آن ارسال نشده است. پس از بررسی به عمل آمده وحدت و اتفاق خبر حاصله در موضوع این بود که تمامی این نظرات ارسالی مربوط به همکارانی بود که از شبکه اینترنت اداره استفاده نمودند لکن این نظرات به وبلاگ نرسیده است! پیشنهاد می‏گردد بینندگان محترم برای ارسال نظرات خود از شبکه اینترنت مکانی غیر از شبکه اداره استفاده نمایند.